Društvo neurologa Srbije

Društvo neurologa Srbije - Podrška neurologiji, društva, sekcije, udruženja, partneri, stipendije, pacijenti

OVERVIEW

The site drustvoneurologasrbije.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded twenty pages within the web page drustvoneurologasrbije.org and found twenty-six websites linking to drustvoneurologasrbije.org. There are one contacts and addresses for drustvoneurologasrbije.org to help you correspond with them. There are two social networking platforms belong to this website. The site drustvoneurologasrbije.org has been online for six hundred and thirty-seven weeks, seventeen days, twelve hours, and thirty-seven minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2012

DRUSTVONEUROLOGASRBIJE.ORG TRAFFIC

The site drustvoneurologasrbije.org is seeing a variation amounts of traffic all over the year.
Traffic for drustvoneurologasrbije.org

Traffic ranking (by month) for drustvoneurologasrbije.org

Traffic ranking by day of the week for drustvoneurologasrbije.org

DRUSTVONEUROLOGASRBIJE.ORG HISTORY

The site drustvoneurologasrbije.org was first recorded on February 14, 2012. As of today, it is six hundred and thirty-seven weeks, seventeen days, twelve hours, and thirty-seven minutes old.
REGISTERED
February

AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO DRUSTVONEUROLOGASRBIJE.ORG

Klinika za neurologiju

Posebnosti zakazivanja pregleda u kabinetima, odsecima i centrima Klinike. Raspored rada lekara Klinike za neurologiju u ambulantama Klinike i Poliklinike KCS. Redovne stručne i edukativne aktivnosti Klinike za neurologiju. Jedinica za terapijsku izmenu plazme. Odsek za dijagnostiku i lečenje glavobolјa. Kabinet za evocirane potencijale i eksperimentalnu kliničku neurofiziologiju. Odsek za poremećaje pamćenja i demencije.

Srpsko Somnološko Društvo - O nama

Je nacionalno naučno-stručno neprofitabilno udruženje čiji je cilj unapredjenje svih aspekata proučavanja i promocije kako normalnog spavanja tako i bolesti spavanja. Ovaj rad uključuje organizaciju naučnih skupova, obrazovanje i trening kadrova kao i širenje informacija iz oblasti spavanja i njegovog izučavanja. Ima sedište na Klinici za neurologiju, Klinički centar Srbije,. 11000 Beograd, ulica dr Subotića 6, Srbija. Organizovanje nacionalnog časopisa u Sr.

WHAT DOES DRUSTVONEUROLOGASRBIJE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvoneurologasrbije.org Mobile Screenshot of drustvoneurologasrbije.org Tablet Screenshot of drustvoneurologasrbije.org

Gabor Priboj

Matije Gupca 14

Subotica, 24000

NA

DRUSTVONEUROLOGASRBIJE.ORG SERVER

We diagnosed that a single page on drustvoneurologasrbije.org took nine hundred and eighty-seven milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider drustvoneurologasrbije.org not secure.
77.105.36.124

NAME SERVERS

dns1.orion.rs
dns2.orion.rs

We detected that this domain is using the Apache server.

Društvo neurologa Srbije

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Srpsko udruženje za periferni nervni sistem." I noticed that the web page also said " Udruženje za kliničku neurofiziologiju Srbije." They also stated " Sekcija za retke neuromišićne bolesti. Radna grupa za multiplu sklerozu. Radna grupa za bolest malih krvnih sudva mozga. Saznajte više o multicentričnoj studiji DNS." The meta header had dns as the first keyword. This keyword was followed by drustvo, neurologa, and srbije which isn't as important as dns. The other words the site uses is neurologija. neurolozi is also included and might not be viewed by web engines.

SEE MORE WEB PAGES

Друштво пчелара Београд

Nedelja - seminar - prof Stanimirović i asistent Glavinić. Kolege pčelari, članovi Društva pčelara Beograd, zimsku edukacionu sezonu završavamo u nedelju, 11. Naša predavanja održavamo subotom, ali zbog tehničkih problema u vezi iznajmljivanja sale na Novom Beogradu, odlučili smo se da poslednje predavanje - seminar, održimo u nedelju.

Aktualno - DPM Mojca

DOLENJSKI LIST Dedek Mraz dobil skladišče, ne pa ključa! Dnevnik - 16. Donatorji Veselega decembra za dolenjske otroke 2017-2018. Mojčini prostovoljci Veselega decembra 2017-2018. Prošnja Veselega decembra 2017-2018 v pdf. Urnik poti dedka Mraza 2017-2018. Dedka Mraza vrgli iz skladišča. 2018-Počitniško delo za študente in polnoletne dijake.

Društvo pohodnikov

S študenti v hribe . na turno smuko nad Suho.

Društvo Sava

Članovima Društva Sava i posetiocima sajta.